Blackberry Moonrocks

Blackberry Moonrocks: Dominantná Indika s 26-33% THC, menej ako 2% CBD, účinky na šťastie, relax a stres, aróma a chuť levandule, čučoriedky a černice, terpény Nerolidol a Linalool.

Upozornenie: Určené na priemyselné, zberateľské a wellness účely. Nie je určené na priamu konzumáciu alebo fajčenie. Produkt podlieha prirodzenému úbytku hmotnosti. Zákaz predaja mladším ako 18 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Naše najnovšie články

TATRASEEDS.SK

1. Slovenská značka konopných semien Tatra Seeds vznikla v roku 2017 po vytvorení väzieb na holandských a španielských breederov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti konopného priemyslu. Tatra Seeds ponúka konopné semená najvyššej kvality od najlepších šľachtiteľov vrátane najnovších genetík z USA. Našu zbierku pravidelne dopĺňame o najnovšie genetiky.

Upozornenie: Konopné semená Tatra Seeds predávamé výhradne na zberateľské, potravinárske alebo výzkumné účely.  Spoločnosť Seedstore s.r.o., ako prevádzkovateľ internetového obchodu www.tatraseeds.sk nenesie akúkoľvek zodpovednosť za nelegálne zaobchádzanie s našimi produktmi.